Działka w Sztutowie o pow. 962 m2 działka mieszkaniowo-rekreacyjna

Data przyjazdu
Data wyjazdu

Na sprzedaż - działka budowlana o powierzchni 962 m2 wraz dodatkowym udziałem w drodze wewnętrznej za pośrednictwem, której można poprowadzić altenatywny wjazd na posesję. Udział w działce drogowej wynosi 8/24 w powierzchni 343 m2.

Cena nieruchomości 179 000 zł brutto.

Grunt w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego miejscowości Sztutowo przeznaczony pod funkcję turystyczną (zabudowa mieszkaniowo-rekreacyjna), funkcja uzupełniająca: zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna. 

W sąsiedniej nieutwardzonej drodze znajduje się złącze kanalizacji sanitarnej i wodociąg - możliwość przyłączenia mediów. 
Odległość od morza ok. 2 km. Działka ogrodzona, płaska, o regularnym kształcie ok. 24 x 40 metrów. 
W sąsiedztwie rozbudowywująca się zabudowa wielorodzinna (apartamentowa) sprawia, że perpektywicznie rejon wschodniej części Sztutowa będzie się szybko rozwijać. Bliskie sąsiedztwo lasu i wyjazdu do miejscowości dalej położonych - Krynica Morska, Kąty Rybackie. 
Sztutowo to nadmorska gmina otoczona akwenami Morza Bałtyckiego i Zalewu Wiślanego. W Centrum miejscowości znajduje się Marina Jachtowa przy Moście Czterech Pancernych, a także liczne punkty usługowo-handlowe. 

Kupujący ponosi koszty obsługi agencji nieruchomości w wysokości 1,5 % oraz opłaty notarialne w przypadku finalizacji. 

Licencja pośrednika 17519. Transakcja ubezpieczona polisą od odpowiedzialności cywilnej. 

Oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Kopiowanie, rozpowszechnianie, korzystanie z elementów niniejszego ogłoszenia jest zabronione na podstawie przepisów odrębnych. Wszelkie prawa zastrzeżone pod rygorem odpowiedzialności cywilnej. 


design by : LEMONPIXEL.pl  /  Rezerwację online obsługuje : HOTRES.pl

przewodnik po okolicy