Willa Turkusowa Kąty Rybackie

Data przyjazdu
Data wyjazdu


Zaciszna lokalizacja osiedla Willa Turkusowa w Kątach Rybackich dedykowana jest dla osób szukających odpoczynku od zgiełku miasta.

Nowoczesny budynek znajduje się 400 metrów od przystani jachtowej oraz portu rybackiego. Część apartamentów posiada widok na Zalew Wiślany lub las.

Dla najmłodszych gości do dyspozycji jest plac zabaw. Dla dorosłych do korzystania kącik Barbeque (grill, wędzarnia) umilający spotkania okolicznościowe.

W pobliżu kompleksu znajduje się sklep spożywczy (300 m), cukiernia, kościół  a w sąsiednim porcie rybackim wędzarnia, smażalnia oraz sklep rybny. W odległości ok. 1 km od inwestycji znajdują się dwa publiczne place zabaw, boisko do piłki nożnej, koszykówki oraz siłownia „pod chmurką”.

 

 

PRZEGLĄDAJ APARTAMENTY


Willa Turkusowa Kąty Rybackie Apartamenty


CZYTAJ WIĘCEJ O KĄTACH RYBACKICH...

 

Willa Turkusowa Kąty Rybackie Apartamenty

Odległość do głównego wejścia na plażę  to około 1,5 km, do którego można dojechać samochodem lub meleksem.

Spacer na plażę drogą leśną, bezpośrednio z terenu osiedla, zajmuje około 20 minut (1200 m).

Budynek znajduje się przy ul. Piaskowej 40. Kompleks jest ogrodzony i monitorowany. Na terenie kompleksu znajdują się naziemne miejsca parkingowe oraz indywidulne stanowiska w hali garażowej.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej bazy apartamentów na Mierzei Wiślanej, które są otwarte przez 365 dni w roku. 

Do zobaczenia! 

design by : LEMONPIXEL.pl  /  Rezerwację online obsługuje : HOTRES.pl

 

przewodnik po okolicy