Willa Turkusowa Kąty Rybackie

Data przyjazdu
Data wyjazdu


Zaciszna lokalizacja osiedla Willa Turkusowa w Kątach Rybackich dedykowana jest dla osób szukających odpoczynku od zgiełku miasta.

Nowoczesny budynek znajduje się 400 metrów od przystani jachtowej oraz portu rybackiego. Część apartamentów posiada widok na Zalew Wiślany lub las.

Dla najmłodszych gości do dyspozycji jest plac zabaw. Dla dorosłych do korzystania kącik Barbeque (grill, wędzarnia) umilający spotkania okolicznościowe.

W pobliżu kompleksu znajduje się sklep spożywczy (300 m), a w sąsiednim porcie rybackim wędzarnia, smażalnia oraz sklep rybny. W odległości ok. 1 km od inwestycji znajdują się dwa publiczne place zabaw, boisko do piłki nożnej, koszykówki oraz siłownia „pod chmurką”.

*Operator wynajmu w związku z COVID-19 zastrzega sobie możliwość zmiany warunków pobytu w apartamentach i korzystania z udogodnień.

Willa Turkusowa Kąty Rybackie Apartamenty

PRZEGLĄDAJ APARTAMENTY

 

Willa Turkusowa Kąty Rybackie Apartamenty


Odległość do głównego wejścia na plażę  to około 1,5 km, do którego można dojechać samochodem lub meleksem.

Spacer na plażę drogą leśną, bezpośrednio z terenu osiedla, zajmuje około 20 minut (1200 m).

Budynek znajduje się przy ul. Piaskowej 40. Kompleks jest ogrodzony i monitorowany. Na terenie kompleksu znajdują się naziemne miejsca parkingowe oraz indywidulne stanowiska w hali garażowej.


CZYTAJ WIĘCEJ O KĄTACH RYBACKICH

design by : LEMONPIXEL.pl  /  Rezerwację online obsługuje : HOTRES.pl
przewodnik po okolicy