Bezpieczeństwo COVID -19

Data przyjazdu
Data wyjazdu
 

Procedury bezpieczeństwa związane z epidemią wirusa Covid-19

Opracowanie dla wszystkich Gości i potencjalnych Klientów, którzy realizują zakwaterowanie w samodzielnych mieszkaniach z aneksami kuchennymi i łazienkami znajdujących się w budynkach wielorodzinnych i pensjonatowych za pośrednictwem Nadmorskiego Centrum Nieruchomości KOMPLEKS Tomasz Stefański w obiektach zarządzanych przez Operatora.

Kadry:

1. Pracownicy Biurowi (recepcja, administracja) w przestrzeni publicznej oraz w kontakcie z innymi osobami po uwzględnieniu wymaganego odstępu stosują środki ochrony osobistej w postaci: maseczek, blend plexi, udostępniają płyny do dezynfekcji po każdym spotkaniu. Dezynfekują – klucze, klawiatury sejfów, urządzenia i akcesoria biurowe.
2. Pracownicy Biurowi (recepcja, administracja) posiadają i znają procedury postępowania w razie podejrzenia u Klienta zakażenia koronawirusem oraz numery kontaktowe do najbliższej stacji sanitarno-epidemiologicznej.
3. Pracownicy porządkowi (serwis sprzątający) w przestrzeni publicznej oraz w kontakcie z innymi osobami stosują środki ochrony osobistej w postaci: maseczek, zaś w przypadku wykonywania czynności sprzątania i dezynfekcji wyposażeni są w jednorazowe rękawice lateksowe i maseczki oraz inne wg oceny sytuacji elementy bezpieczeństwa np. przyłbice, jednorazowe fartuchy z długim rękawem.
4. Pracownicy przed wykonywaniem pracy mają mierzoną temperaturę ciała, a w przypadku objawów chorobowych zostają odizolowani i oddaleni z miejsca pracy.

Goście i potencjalni Klienci – zasady:

1.W obiekcie wielorodzinnym na częściach wspólnych np. przy tablicy informacyjnej lub w powszechnie dostępnych miejscach na ciągach komunikacyjnych lub bezpośrednio w lokalu – znajduje się dyspenser w płynem/żelem do dezynfekcji. W lokalu na wyposażeniu znajduje się mydło antybakteryjne, żel antybakteryjny, papier jednorazowy. Dostępna jest również informacja nt. mycia rąk, zakładania maseczek lub rękawic - znajduje się na tablicy informacyjnej, ciągach komunikacyjnych lub bezpośrednio w lokalu.
2.Po każdym pobycie Gości lokal jest czyszczony i dezynfekowany z nastawieniem na najbardziej dotykane powierzchnie tzw. twarde (włączniki światła, blaty, krzesła, baterie, piloty, itp.), wietrzony w czasie sprzątania i przed przyjazdem Gościa. Używane są jednorazowe: ściereczki, czyściwo celulozowe, gąbki – utylizowane po każdym sprzątaniu apartamentu.
3.Pościel i ręczniki są prane w reżimie sanitarnym w temp. min. 60 stopni z dodatkiem detergentu przez specjalistyczne pralnie, z którymi Operator współpracuje.
4.Części wspólne m.in. korytarze, windy, schody – obiektów noclegowych lub Wspólnot Mieszkaniowych są sprzątane zgodnie z ustalonym harmonogramem przez Wspólnotę lub częściej w przypadku większego natężenia Gości z użyciem środków czystości posiadających stosowane atesty, z precyzyjnym dozowaniem.

Obsługa Klienta:

1.Obsługa Klienta w Recepcji/Biurze Obsługi/lokalu jest ograniczona do minimum potrzebnego czasu i czynności dokonuje jedna z osób w grupie, która dokonuje procesowania rezerwacji. W trakcie zakwaterowania obowiązuje dezynfekcja rąk, założenie maseczki i zachowanie dystansu społecznego min. 1,5 metra. Po każdej transakcji akcesoria biurowe są dezynfekowane.
2.Rekomendujemy obsługę bezkontaktową i bezgotówkową – przy użyciu płatności Online, autoryzacji kart płatniczych, płatność terminalem, w ostateczności gotówką.
3.Z uwagi na fizycznie brak możliwości kontaktu bezpośredniego paragon lub FV za wykonanie usługi zostanie wysłana drogą elektroniczną via e-mail.
4.Rekomendujemy zdalny proces zakwaterowania i wykwaterowania przy pomocy sejfów lub skrytek na klucze wedle ustalonej formuły i określenia miejsca ich pobrania z Biurem Obsługi Rezerwacji.
5.Klucze, Sejfy, Skrytki na klucze są dezynfekowane. Przy Biurze w Stegnie ul. Gdańska 25 znajdują się Sejfy, a przy nich płyn do dezynfekcji rąk.
Atrakcje w obiektach, w których zlokalizowane są miejsca noclegowe:
W przypadku lokali wchodzących w skład kompleksu Wspólnoty Mieszkaniowej - część powierzchni może również zostać wyłączona, decyzją Administratora lub Zarządu Wspólnoty.
Wyłączenia i zasady tymczasowe:
W lokalach zostały usunięte zbędne przedmioty, dywany, informatory, dekoracje zgodnie z zaleceniami.
Ważne telefony:
Powiatowy Inspektor Sanitarny w Nowym Dworze Gdańskim

tel. fax (055) 247 57-01, całodobowo: 513 025 100, nr alarmowy 112 całodobowo

design by : LEMONPIXEL.pl  /  Rezerwację online obsługuje : HOTRES.pl

 

przewodnik po okolicy