Sztutowo-Leśny Zaułek

Data przyjazdu
Data wyjazdu

 

Osiedle wakacyjne - Sztutowo LEŚNY ZAUŁEK położone jest w dogodnym miejscu pod względem komunikacyjnym w miejscowości Sztutowo w pobliżu drogi prowadzącej do Stegny, Kątów Rybackich oraz Krynicy Morskiej.
Osiedle znajduje się w pobliżu lasu i drogi leśnej prowadzącej bezpośrednio do morza (spacer ok. 20 minut). Do głównego wejścia na plażę można dojechać samochodem lub meleksem (ok. 2 km). Na terenie osiedla nowoczesny plac zabaw i miejsca postojowe.

Centrum miejscowości znajduje się w odległości ok. 800 m.

Na terenie Osiedla znajduje się plac zabaw dla najmłodszych. Do dyspozycji gości są miejsca parkingowe. Całoroczne ogrzewanie gwarantuje wypoczynek o każdej porze roku. W łazienkach rozprowadzone ogrzewanie podłogowe. W sąsiedztwie inwestycji znajduje się ośrodek jazdy konnej „Mierzeja”, ścieżka rowerowa łącząca miejscowości na Mierzei Wiślanej, a w odległości ok. 1 km zlokalizowane są dwa publiczne place zabaw, boiska do piłki nożnej oraz koszykówki.
 

UWAGA:

*Na sąsiednim terenie trwają prace budowlane związane z budową kolejnych Obiektów - mogą występować utrudnienia i uciążliwości dla Najemców.
*Operator wynajmu w związku z COVID-19 zastrzega sobie możliwość zmiany warunków pobytu w apartamentach i korzystania z udogodnień.

POZNAJ ATRAKCJE W SZTUTOWIE

 

Stegna - apartamentyPRZEGLĄDAJ APARTAMENTY

design by : LEMONPIXEL.pl  /  Rezerwację online obsługuje : HOTRES.pl
przewodnik po okolicy