Stegna Atrakcje turystyczne

Data przyjazdu
Data wyjazdu

Stegna to jedna z największych i najbardziej rozrywkowych miejscowości na Mierzei Wiślanej.

Jest to idealne miejsce do wypoczynku dla rodzin podróżujących z dziećmi i osób, które oprócz błogiego lenistwa na plaży lubią aktywnie spędzać czas. 
 

Bogata infrastruktura plaży

Plaża w Stegnie posiada  bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturę: strzeżone kąpielisko, boiska do siatkówki, wypożyczalnie sprzętu wodnego, zjeżdżalnie wodne, atrakcje dla dzieci. W pobliżu głównego wejścia na plażę znajduje się kilkanaście restauracji, wędzarni, barów oraz kawiarni, w których można skosztować lokalnych przysmaków podczas plażowania lub wieczornych kolacji.

Przeglądaj apartamenty w obiekcie : 

BALTIC PARK STEGNA   STEGNA FOREST

Stegna - atrakcje turystyczne 

Stegna - atrakcje

Rozrywka w wakacyjnym wydaniu

Turyści nie będą się nudzić także w centrum miejscowości. Rozrywkę najmłodszym zapewnią tzw. „małpie gaje” oraz park linowy z trasami o różnych poziomach trudności, trampolinami, kulami wodnymi oraz trasą tyrolkową. 

W Stegnie znajdują się: supermarket Biedronka (w okresie letnim czynny całodobowo), namioty handlowe, bank, ośrodek zdrowia, apteka oraz sanatorium z nowoczesnym zapleczem rehabilitacyjno-relaksacyjnym (baseny, jacuzzi, sauna, tężnie zdrowotne). Można skorzystać z usług salonów kosmetycznych, fryzjerskich oraz masażu. 

Zwiedzając centrum Stegny nie można zapomnieć o odwiedzeniu XVII-wiecznego kościoła z zabytkowym ołtarzem, pięknymi płóciennymi malowidłami na stropie świątyni oraz barokowymi organami.   


design by : LEMONPIXEL.pl  /  Rezerwację online obsługuje : HOTRES.pl

 

 

przewodnik po okolicy