Newsletter

Data przyjazdu
Data wyjazdu

Zapisz się na Newsletter w Nadmorskim Centrum Nieruchomości KOMPLEKS !

Tak, chciałbym/abym otrzymywać od Nadmorskiego Centrum Nieruchomości KOMPLEKS z siedzibą w Kątach Rybackich (82-110), przy ulicy Zalewowej 14, informacje handlowe i marketingowe dotyczące produktów lub usług tej firmy drogą elektroniczną, w tym w szczególności w formie dedykowanego Newslettera. Zostałem/am poinformowany/a, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie.*
 

  Chcę być informowany/informowana o produktach, usługach i ofertach Administratora danych osobowych, w tym w szczególności w formie dedykowanego Newslettera, na podany w formularzu adres e-mail.

Zapisanie się na Newsletter łączy się z przekazaniem Administratorowi danych osobowych Pani/Pana danych osobowych. Przed zapisaniem się na Newsletter prosimy o zapoznanie się z zasadami przetwarzania Pani/Pana danych osobowych przez Administratora danych osobowych. Informacja o zasadach i celach przetwarzania danych osobowych znajduje się TUTAJ.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Tomasz Stefański prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Nadmorskie Centrum Nieruchomości KOMPLEKS Tomasz Stefański z siedzibą w Kątach Rybackich (82 - 110) przy ulicy Zalewowej 14, NIP 583 289 55 47, adres e-mail: info@ncnk.pl, numer telefonu 55 261 02 00. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania Pani/Pana danych osobowych prosimy o kontakt z Administratorem danych osobowych.

Zapisanie się do newslettera jest dobrowolne. Przesyłając ten formularz, jednocześnie subskrybujesz nasz spersonalizowany newsletter. Twoich danych używamy zgodnie z naszą polityką prywatności.

Korzyści wynikające z zapisania się do newslettera:

  • Dowiadujesz się przed innymi o najnowszych ofertach specjalnych
  • Otrzymujesz informacje o aktualnych promocjach
  • Korzystasz z dedykowanych zniżek - tylko dla Ciebie

* Aby anulować subskrybcję, należy posłużyć się w tym celu odpowiednim linkiem umieszczonym na końcu każdego Newslettera.

 

 

 

design by : LEMONPIXEL.pl  /  Rezerwację online obsługuje : HOTRES.pl
przewodnik po okolicy