Osiedle Baltic Park Standard Stegna

Data przyjazdu
Data wyjazdu

Głównym atutem osiedla Baltic Park Stegna jest jego doskonała lokalizacja.

Kompleks 4-piętrowych budynków położony jest w pobliżu sosnowego lasu, zaledwie 500 metrów od plaży i atrakcji znajdujących się przy głównym wejściu.

Goście mogą rozkoszować się pięknem przyrody i słuchać śpiewu ptaków podczas relaksu na tarasie lub w prywatnym zielonym ogródku. Osiedle jest przyjazne osobom niepełnosprawnym, a w budynkach działają cichobieżne windy. Teren obiektu jest ogrodzony, monitorowany oraz nadzorowany przez całą dobę przez pracowników ochrony. Można korzystać z naziemnych miejsc postojowych oraz w hali garażowej.
 UWAGA:
* w 2022 r. na Osiedlu wyłączony został z użytkowania PLAC ZABAW dla dzieci, w związku z realizacją kolejnych budynków Osiedla - mogą występować hałasy i niedogodności związane z pracami budowlanymi.
*Operator wynajmu w związku z COVID-19 zastrzega sobie możliwość zmiany warunków pobytu w apartamentach i korzystania z udogodnień.

 

 

 

 

 

Stegna - apartamenty

Apartamenty Baltic Park Standard to lokale wypoczynkowe przeznaczone na pobyt od 2 do 4 osób.

Jednopokojowe studia o pow. 24-26 m2 oferują 3-4 miejsca noclegowe najlepszy stosunek ceny do funkcjonalności.


Do każdego lokalu przynależy obszerny balkon lub taras zielony oraz miejsce postojowe (naziemne lub w hali garażowej). Każdy lokal posiada w pełni wyposażony aneks kuchenny (część z lokali posiada mikrofalówkę i klimatyzację) oraz funkcjonalną łazienkę.

PRZEGLĄDAJ APARTAMENTY

design by : LEMONPIXEL.pl  /  Rezerwację online obsługuje : HOTRES.pl
przewodnik po okolicy