Stegna Forest

Data przyjazdu
Data wyjazdu
 


Stegna Forest - apartamentyNowoczesny, zaprojektowany w 2017 roku Obiekt Apartamentowy Stegna Forest przy ul. Grunwaldzka 1E położony jest z dala od ulicznego zgiełku, 1500 metrów od plaży, otoczony pięknym sosnowym lasem.


Budynek przy ul. Grunwaldzkiej 2 spełnia najwyższe standardy w obsłudze turystów.


Obiekt dysponuje 26 apartamentami 1,2,3 pokojowymi urządzonymi w nowoczesnym stylu oraz domkiem. Teren obiektu jest ogrodzony i monitorowany. Obiekt posiada udogodnienia dla osób niepełnosprawnych oferując lokale parterowe z zielonymi ogródkami. Do dyspozycji szerokopasmowy internet.

 

PRZEGLĄDAJ APARTAMENTY I DOMEK

 
Dla rodzin z dziećmi czeka w Stegna Forest wiele bezpłatnych atrakcji: 
nowoczesna wewnętrzna bawialnia dla dzieci typu "Małpi Gaj" dla najmłodszych, zewnętrzny plac zabaw, a także siłownia na świeżym powietrzu.

Na terenie obiektu dostępne są bezpłatne miejsca parkingowe: naziemne oraz w hali garażowej. Na miejscu działa wypożyczania rowerów oraz kijków nordic walking (dodatkowo płatne). W cenie wypożyczalnia sprzętu plażowego i akcesoriów do gier sportowych. Do dyspozycji boisko do piłki siatkowej (w sezonie letnim). 

Stegna Forest - apartamenty
 

 


CZYTAJ WIĘCEJ O MIEJSCOWOŚCI STEGNA
Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej bazy apartamentów na Mierzei Wiślanej, które są otwarte przez 365 dni w roku. 

Do zobaczenia!

design by : LEMONPIXEL.pl  /  Rezerwację online obsługuje : HOTRES.pl
przewodnik po okolicy