Stegna Forest Stegna

Data przyjazdu
Data wyjazdu

Stegna Forest - apartamentyPRZEGLĄDAJ APARTAMENTY

Nowoczesny, zaprojektowany w 2017 roku Obiekt Apartamentowy Stegna Forest
ul. Grunwaldzka 1E

położony jest z dala od ulicznego zgiełku, 1500 metrów od plaży, otoczony pięknym sosnowym lasem.
Budynek przy ul. Grunwaldzkiej 2 spełnia najwyższe standardy w obsłudze turystów. 

Obiekt dysponuje 29 apartamentami 1,2,3 pokojowymi urządzonymi w nowoczesnym stylu. Teren obiektu jest ogrodzony i monitorowany. Obiekt posiada udogodnienia dla osób niepełnosprawnych oferując lokale parterowe z zielonymi ogródkami. Na miejscu znajduje się recepcja z poczekalnią dla gości umożliwiająca obsługę gości hotelowych. Do dyspozycji szerokopasmowy internet oraz automat vendigowy oferujący zimne napoje i przekąski.

*Operator wynajmu w związku z COVID-19 zastrzega sobie możliwość  zmiany warunków pobytu w apartamentach i korzystania z udogodnień.
 

Dla rodzin z dziećmi czeka w Stegna Forest wiele bezpłatnych atrakcji:

nowoczesna wewnętrzna bawialnia dla dzieci typu "Małpi Gaj" dla najmłodszych, zewnętrzny plac zabaw, a także siłownia na świeżym powietrzu. 

Na terenie obiektu dostępne są bezpłatne miejsca parkingowe: naziemne oraz w hali garażowej. Na miejscu działa wypożyczania rowerów oraz kijków nordic walking (dodatkowo płatne). W cenie wypożyczalnia sprzętu plażowego i akcesoriów do gier sportowych. Do dyspozycji boisko do piłki siatkowej (w sezonie letnim).


CZYTAJ WIĘCEJ O MIEJSCOWOŚCI STEGNA 

Stegna Forest - apartamenty
Tymczasowy regulamin obiektu 

 

 

 

design by : LEMONPIXEL.pl  /  Rezerwację online obsługuje : HOTRES.pl

 

 

przewodnik po okolicy