Baltic Park Medium Stegna

Data przyjazdu
Data wyjazdu

Głównym atutem osiedla Baltic Park Stegna jest jego doskonała lokalizacja.


Kompleks 4-piętrowych budynków położony jest w pobliżu sosnowego lasu, zaledwie 500 metrów od plaży i atrakcji znajdujących się przy głównym wejściu.

Goście mogą rozkoszować się pięknem przyrody i słuchać śpiewu ptaków podczas relaksu na tarasie lub w prywatnym zielonym ogródku. Osiedle jest przyjazne osobom niepełnosprawnym, a w budynkach działają cichobieżne windy. Teren obiektu jest ogrodzony, monitorowany oraz nadzorowany przez całą dobę przez pracowników ochrony. Można korzystać z naziemnych miejsc postojowych oraz w hali garażowej.

Każdy apartament posiada przynależne jedno miejsce parkingowe. W zależności od wybranego lokalu może to być miejsce naziemne lub w hali garażowej. O szczegóły warto pytać kontaktując się z Nami bezpośrednio lub czytając opis wybranego apartamentu.

UWAGA:
*w 2022 r. na Osiedlu wyłączony został z użytkowania PLAC ZABAW dla dzieci.
 


Stegna - apartamenty

 
CZYTAJ WIĘCEJ O STEGNIE...

 
 

Apartamenty Baltic Park Medium to lokale wypoczynkowe przeznaczone na pobyt od 2 do 6 osób. Dwupokojowe apartamenty o pow. 30-36 m2 oferują 4-6 miejsc noclegowych i spełnią oczekiwania każdej rodziny.

Do każdego lokalu przynależy obszerny balkon lub taras zielony oraz miejsce postojowe (naziemne lub w hali garażowej).Każdy lokal posiada w pełni wyposażony aneks kuchenny (większość z lokali posiada mikrofalówkę, pralkę i klimatyzację) oraz dysponują komfortowo urządzoną łazienką.

Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej bazy apartamentów na Mierzei Wiślanej, które są otwarte przez 365 dni w roku. 

Do zobaczenia!

design by : LEMONPIXEL.pl  /  Rezerwację online obsługuje : HOTRES.pl
przewodnik po okolicy