NASZA FIRMA

Data przyjazdu
Data wyjazdu

              

                                                                                                                                                              

Nadmorskie Centrum Nieruchomości Komercyjnych NCNK- (wcześniej Nadmorskie Centrum Nieruchomości Kompleks) działa na rynku nieruchomości Mierzei Wiślanej oraz Żuław Wiślanych od 2009 roku. Kompleksowo, rzetelnie i skutecznie świadczymy następujące usługi:

  • jesteśmy doświadczonym i lokalnie działającym operatorem wynajmu. Rozumiemy specyfikę rynku najmu miejscowości nadmorskich i wiemy jak wykorzystać ich potencjał. W naszej ofercie znajduje się ponad 170 nadmorskich apartamentów do wynajmu krótkoterminowego.
  • jesteśmy licencjonowanym biurem nieruchomości (numer licencji 17519) zrzeszonym w Stowarzyszeniu Pomorskich Pośredników w Obrocie Nieruchomościami(SPPON)
  • pomagamy w podjęciu bezpiecznej i korzystnej decyzji związanej z obrotem nieruchomościami. Określamy rentowność inwestycji.
  • jesteśmy licencjonowanym zarządcą nieruchomości (numer licencji 18322). Administrujemy nadmorskimi Wspólnotami Mieszkaniowymi.

Wszechstronna działalność i wieloletnia praktyka sprawiły, że współpracujemy z licznymi podmiotami branżowymi: doradcami kredytowymi, geodetami, rzeczoznawcami majątkowymi, architektami wnętrz, projektantami budowlanymi, radcami prawnymi, księgowymi, jak również grafikami. Powierzając nam swoją nieruchomość na wynajem lub sprzedaż zyskują Państwo nie tylko profesjonalną obsługę, ale także szeroko pojęte działania z zakresu marketingu, aranżacji czy też doradztwa.

NASZ ZESPÓŁ

Tomasz Stefański - założyciel, właściciel Nadmorskiego Centrum Nieruchomości Komercyjnych, z wykształcenia mgr inż. gospodarki przestrzennej, licencjonowany pośrednik nieruchomości (nr lic. 17519), licencjonowany zarządca nieruchomości (nr lic.18322). Dzięki uprawnieniom zawodowym wraz ze swoim zespołem oferuje kompleksową obsługę w zakresie sprzedaży nieruchomości, zarządzania najmem, doradztwa inwestycyjnego, aranżacji wnętrz i szereg usług dodatkowych.

tomasz.stefanski@ncnk.pl tel. +48 503 503 131

Agata Stefańska- pełnomocnik NCNK. Administrator strony www.apartamentymierzeja.pl. W firmie zajmuje się bieżącymi sprawami kadrowymi, księgowymi, wspomaga dział księgowości w rozliczeniach wspólnot mieszkaniowych. Do jej obowiązków należy również koordynowanie i rozliczanie prac związanych z „OFERTĄ POD KLUCZ” dla apartamentów powierzonych nam w zarządzanie najmem. Opiekun lokalizacji „Cztery Kąty”.

 agata.stefanska@ncnk.pl tel. +48 506 484 301

Agnieszka Bańka - koordynator działu rezerwacji/specjalista ds. kadr. Z naszą firmą związana od 2018 roku. Oprócz obowiązków w biurze rezerwacji zajmuje się regułami wynajmu i cennikami, dokonuje miesięcznych rozliczeń i statystyk.

 

agnieszka.banka@apartamentymierzeja.pl  tel. +48 536 330 023

 
Zuzanna Milewicz- doradca ds. sprzedaży i obsługi klienta. Z naszą firmą związana od 2019 roku. Oprócz obowiązków w biurze rezerwacji, wspomaga nas przy procesach sprzedażowych, jak również pozyskuje nowych klientów. Opiekun kontrahentów lokalizacji m.in. Baltic Park i Stegna Park.

zuzanna.milewicz@apartamentymierzeja.pl tel. +48 533 330 435

 

Natalia Mucha - doradca klienta działu obsługi rezerwacji. Z naszą firmą związana od 2020 roku. Oprócz obowiązków w biurze rezerwacji, wspomaga dział zajmujący się regułami wynajmu i cennikami.
 biuro@apartamentymierzeja.pl tel. +48 530 330 964
 

Jarosław Sopel- administrator wspólnot mieszkaniowych. W naszej firmie od 2017 roku. Zajmuje się prowadzeniem bieżącej obsługi administracyjnej, technicznej i księgowej budynków wielorodzinnych przejmowanych od deweloperów i nadmorskich wspólnot mieszkaniowych.

administrator@ncnk.pl  tel. +48 533 330 967

 

SERWIS PORZĄDKOWY

W skład naszego serwisu porządkowego wchodzą:

Dorota, Karolina, Natalia – serwis lokalizacji Marina, Willa Turkusowa, Mierzeja Park, Leśny Zaułek, Stegna Forest.

Róża, Marzena i Monika – serwis lokalizacji Stegna Park oraz Baltic Park.

SERWIS TECHNICZNY

Do naszego serwisu technicznego należą:

Mirek, Zygmunt - którzy odpowiadają za bieżące naprawy i opiekę konserwatorską na wszystkich naszych lokalizacjach. Zajmują się również remontami oraz wykończeniem „pod klucz” nadmorskich apartamentów przekazanych nam w zarządzanie najmem.

 

design by : LEMONPIXEL.pl  /  Rezerwację online obsługuje : HOTRES.pl
przewodnik po okolicy