Osiedle Mierzeja Park oraz osiedle Baltic Sun Sztutowo

Data przyjazdu
Data wyjazdu
 

Osiedle Mierzeja Park Sztutowo oraz Baltic Sun  położone są w dogodnym miejscu pod względem komunikacyjnym, w pobliżu drogi prowadzącej do Stegny, Kątów Rybackich oraz Krynicy Morskiej.

Osiedla znajdują się w pobliżu lasu i drogi leśnej prowadzącej bezpośrednio do morza (spacer ok. 20-30 minut). Do głównego wejścia na plażę można dojechać samochodem lub meleksem (ok. 2 km). Centrum miejscowości znajduje się w odległości ok. 800 m.
Tereny osiedla są ogrodzone. Do dyspozycji gości są miejsca parkingowe. W sąsiedztwie inwestycji znajduje się ośrodek jazdy konnej „Mierzeja”, a w odległości ok. 1 km zlokalizowane są dwa publiczne place zabaw, boiska do piłki nożnej oraz koszykówki.

Osiedle Mierzeja Park znajduje się przy ulicy Mierzeja Park 4 i 6.
Osiedle Baltic Sun znajduje się przy ulicy Mierzeja Park 2 A i 2 B. 

UWAGA:

*na sąsiadującej działce od strony wchodniej i zachodniej trwa rozbudowa kompleksu deweloperskiego - mogą występować utrudnienia (hałas, ruch sprzętu budowlanego) dla korzystających z Osiedla Mierzeja Park.PRZEGLĄDAJ APARTAMENTY

Mierzeja Park Apartamenty


CZYTAJ WIĘCEJ O SZTUTOWIE...


Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej bazy apartamentów na Mierzei Wiślanej, które są otwarte przez 365 dni w roku. 

Do zobaczenia!

design by : LEMONPIXEL.pl  /  Rezerwację online obsługuje : HOTRES.pl

 

przewodnik po okolicy