Bursztynowe Osiedle Jantar

Data przyjazdu
Data wyjazdu

Bursztynowe Osiedle to kompleks nowoczesnych budynków apartamentowych w miejscowości Jantar. 

Atutem jest położenie około 800 metrów od pięknej Bałtyckiej Plaży, a zarazem bliskość centrum nadmorskiego kurortu nazywanego Bursztynową Perłą Bałtyku.

Na terenie osiedla znajduje się sklep spożywczy (w sezonie letnim) oraz plac zabaw dla najmłodszych. W niedalekim sąsiedztwie znajduje się NZOZ Neptun – możliwość korzystania z basenu, sauny, zabiegów. rehabilitacyjnych i pielęgnacyjnych SPA

Bursztynowe Osiedle Jantar

PRZEGLĄDAJ APARTAMENTY

 

Bursztynowe Osiedle

Kurort wakacyjny oferuje liczne punkty handlowo-usługowe oraz rozwiniętą bazę gastronomiczną i rekreacyjną – stadnina koni, mini golf, mini zoo. 
Jantar to rozrywkowa stolica Mierzei Wiślanej – bary i kluby plażowe zapewnią moc atrakcji do późnych godzin wieczornych. 


Oferujemy dwupokojowe komfortowe apartamenty (komercjalizacja 2017 rok)  o powierzchniach 35-40 m2 o niestandardowych rozwiązaniach architektonicznych i komunikacyjnych. Każdy z lokali posiada balkon oraz miejsce parkingowe naziemne lub w hali garażowej.

*Operator wynajmu w związku z COVID-19 zastrzega sobie możliwość  zmiany warunków pobytu w apartamentach i korzystania z udogodnień.

design by : LEMONPIXEL.pl  /  Rezerwację online obsługuje : HOTRES.pl

 

 

przewodnik po okolicy