Bursztynowe Osiedle Jantar

Data przyjazdu
Data wyjazdu

Bursztynowe Osiedle to kompleks nowoczesnych budynków apartamentowych w miejscowości Jantar.
 

Atutem jest położenie około 800 metrów od pięknej Bałtyckiej Plaży, a zarazem bliskość centrum nadmorskiego kurortu nazywanego Bursztynową Perłą Bałtyku.
Na terenie osiedla znajduje się sklep spożywczy (w sezonie letnim) oraz plac zabaw dla najmłodszych. W niedalekim sąsiedztwie znajduje się NZOZ Neptun – możliwość korzystania z basenu, sauny, zabiegów rehabilitacyjnych i pielęgnacyjnych SPA.

CZYTAJ WIĘCEJ O JANTARZE...

Bursztynowe Osiedle Jantar


PRZEGLĄDAJ APARTAMENTY

 

Bursztynowe Osiedle

Oferujemy dwupokojowe, komfortowe apartamenty o powierzchniach od 35 do 65 m2, o niestandardowych rozwiązaniach architektonicznych i komunikacyjnych. Każdy z lokali posiada balkon oraz miejsce parkingowe naziemne lub w hali garażowej.


Kurort wakacyjny oferuje liczne punkty handlowo-usługowe oraz rozwiniętą bazę gastronomiczną i rekreacyjną – stadnina koni, mini golf, mini zoo.
Jantar to rozrywkowa stolica Mierzei Wiślanej – bary i kluby plażowe zapewnią moc atrakcji do późnych godzin wieczornych.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej bazy apartamentów na Mierzei Wiślanej, które są otwarte przez 365 dni w roku. 

Do zobaczenia!

design by : LEMONPIXEL.pl  /  Rezerwację online obsługuje : HOTRES.pl
przewodnik po okolicy