Port Stegna Stegna

Data przyjazdu
Data wyjazdu

Apartament z 1 sypialnią 43m²

Apartament w centrum Stegny



  • powierzchnia 43 m2
  • Łóżka podwójne 1
  • sofa 1

Opis apartamentu

Jasny apartament o powierzchni 43m², w pełni wyposażony we wszystko, co niezbędne do komfortowego pobytu. Funkcjonalnie zaprojektowane wnętrze zapewnia wygodę zarówno podczas krótkich, jak i dłuższych wizyt. Na terenie obiektu dostępny jest prywatny parking dla gości.

W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się liczne sklepy spożywcze, kawiarnie oraz miejsca rekreacji i kultury. Zaledwie 3 minuty spacerem od apartamentu mieszczą się plac zabaw oraz skatepark – idealne miejsce dla rodzin z dziećmi i osób ceniących aktywny wypoczynek.

Rozkład pomieszczeń:

• oddzielna sypialnia

• pokój dzienny z aneksem kuchennym

• balkon

• łazienka

To doskonała propozycja dla osób poszukujących komfortowego noclegu w atrakcyjnej lokalizacji.

Posiadamy 3 apartamenty o tym standardzie, jednak są one zlokalizowane na różnych piętrach budynku.

Obiekt Port Stegna to budynek położony w centrum miejscowości Stegna, przy ulicy Gdańskiej 23A. Lokalizacja zapewnia wygodny dostęp do najważniejszych punktów w okolicy oraz sprzyja zarówno krótkim, jak i dłuższym pobytom.

Obiekt dysponuje 12 apartamentami, które zostały zaprojektowane z myślą o funkcjonalnym wypoczynku. Każdy apartament wyposażony jest w niewielki aneks kuchenny, umożliwiający samodzielne przygotowywanie posiłków, co stanowi wygodne rozwiązanie dla gości ceniących niezależność.

Do każdego apartamentu przypisane jest jedno miejsce parkingowe, co ułatwia organizację pobytu, szczególnie w sezonie turystycznym. Dodatkowym atutem jest bliskość sklepów i marketów, dzięki czemu codzienne zakupy można zrobić szybko i bez konieczności dalszych dojazdów.

Położenie obiektu sprawia, że stanowi on dobrą bazę wypadową do korzystania z uroków nadmorskiej okolicy oraz lokalnej infrastruktury.


Stegna - opis miejsowości ›


Na wyposażeniu apartamentu

  • WiFiWiFi
  • Kuchnia, aneksKuchnia, aneks
  • TVTV
  • RęcznikiRęczniki
  • Suszarka do włosówSuszarka do włosów
  • Parking darmowyParking darmowy
  • Zwierzak dozwolonyZwierzak dozwolony
  • LodówkaLodówka
  • Opiekacz, tosterOpiekacz, toster
  • BalkonBalkon
  • Ekspres do kawyEkspres do kawy
  • CzajnikCzajnik

Galeria



design by : LEMONPIXEL.pl  /  Rezerwację online obsługuje : HOTRES.pl
Przewodnik po okolicy