Apartamenty Stegna Park

Data przyjazdu
Data wyjazdu

Głównym atutem osiedla Stegna Park jest jego doskonała lokalizacja.

Nowo powstały kompleks 4-piętrowych budynków położony jest w pobliżu sosnowego lasu, zaledwie 500 metrów od plaży i atrakcji znajdujących się przy głównym wejściu.
Goście mogą rozkoszować się pięknem przyrody i słuchać śpiewu ptaków podczas relaksu na tarasie lub w prywatnym zielonym ogródku. Osiedle jest przyjazne osobom niepełnosprawnym, w budynkach działają cichobieżne windy. Teren obiektu jest ogrodzony, monitorowany oraz nadzorowany przez całą dobę przez pracowników ochrony. Można korzystać z naziemnych miejsc postojowych lub hali garażowej.
Każdy apartament posiada przynależne jedno miejsce parkingowe. W zależności od wybranego lokalu może to być miejsce naziemne lub w hali garażowej. O szczegóły warto pytać kontaktując się z Nami bezpośrednio lub czytając opis wybranego apartamentu.

UWAGA:

* w 2022 r. na Osiedlu wyłączony został z użytkowania PLAC ZABAW dla dzieci, w związku z realizacją kolejnych budynków Osiedla - mogą występować hałasy i niedogodności związane z pracami budowlanymi.
 

 

CZYTAJ WIĘCEJ O STEGNIEPRZEGLĄDAJ APARTAMENTY


Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej bazy apartamentów na Mierzei Wiślanej, które są otwarte przez 365 dni w roku. 

Do zobaczenia!

design by : LEMONPIXEL.pl  /  Rezerwację online obsługuje : HOTRES.pl
przewodnik po okolicy