Osiedle Baltic Park Premium Stegna

Data przyjazdu
Data wyjazdu

Głównym atutem osiedla Baltic Park Stegna jest jego doskonała lokalizacja.

Kompleks 4-piętrowych budynków położony jest w pobliżu sosnowego lasu, zaledwie 500 metrów od plaży i atrakcji znajdujących się przy głównym wejściu. 

Goście mogą rozkoszować się pięknem przyrody i słuchać śpiewu ptaków podczas relaksu na tarasie lub w prywatnym zielonym ogródku. Na terenie kompleksu znajduje się plac zabaw dla dzieci. Osiedle jest przyjazne osobom niepełnosprawnym, a w budynkach działają cichobieżne windy. Teren obiektu jest ogrodzony, monitorowany oraz nadzorowany przez całą dobę przez pracowników ochrony. Można korzystać z naziemnych miejsc postojowych oraz w hali garażowej. 

*Operator wynajmu w związku z COVID-19 zastrzega sobie możliwość  zmiany warunków pobytu w apartamentach i korzystania z udogodnień.

CZYTAJ WIĘCEJ O MIEJSCOWOŚCI STEGNA

   

 

 

Stegna - apartamenty

Apartamenty Baltic Park Premium to wyselekcjonowane lokale wypoczynkowe przeznaczone na pobyt od 2 do nawet 8 osób.

Dwu i trzy pokojowe komfortowe apartamenty o pow. 36-57 m2 zaspokoją nawet najbardziej wymagających klientów wypoczywających nad Bałtykiem.

Do każdego lokalu przynależy obszerny balkon. Lokale posiadają w pełni wyposażony aneks kuchenny (większość z lokali posiada mikrofalówkę, pralkę, klimatyzację, zmywarkę, ekspres do kawy) oraz dysponują łazienką o zwiększonej funkcjonalności.

 

PRZEGLĄDAJ APARTAMENTY

design by : LEMONPIXEL.pl  /  Rezerwację online obsługuje : HOTRES.pl

 

 

przewodnik po okolicy